Kış Aylarında Saçınızı Canlı Tutacak 8 Saç Maskesi

Sezonun yeni güzellik trendleri, günlük olarak ısıyla şekillendirme ve kuru şampuana artan bağımlılık saçın hasar görmesine neden oluyor. Haftalık derinlemesine bakım söz konusu olduğunda yüz maskeleri gereken önemi görse de aynı durum saç maskeleri için geçerli değil.

Kırık uçlar, üniversite yıllarında kutu boyayla boyamanın etkileri veya kış aylarında kafa derinizin kaşınması saçlarınızın sizden bakım istediğinin bir yansımasıdır. Yorulmuş saç tellerini yenileyecek, nem kaybını telafi edecek ve canlandıracak birkaç maske şu şekilde.

OLAPLEXH

Hair Perfector No.3

Bu yılın başlarında sunulduğu ilk günden beri bu sihirli iksir şişesi olmadan gün geçirmedik. Olaplex Hair Perfector, boyalı saçlar için gerekli. Teknik olarak nemlendirici olmayan bu maske, kırılma ve kırık uçları azaltacak şekilde boya işleminin olumsuz etkileri proteinleri yeniden oluşturmaya odaklanıyor.

BRIOGEOU

Umutsuzluğa Kapılmayın, Onarın! Derin Nemlendirme Maskesi

Hasar görmüş saç tellerini yumuşatmak için bu yoğun nem bakım maskesinde kuşburnu ve badem yağı birlikte çalışıyor. Alg özleri ve vitamin B ise saçı desteklemek ve güçlendirmek için kökten uca amino asit ve antioksidan sağlıyor. Ekstra derinlemesine tedavi için maskeyi uygulayın, boneyle kapatın ve saçınıza 2-3 dakika kurutma makinesiyle ısı uygulayın.

SHEAMOISTURE

Jamaika Siyah Hintyağı Güçlendirici & Onarıcı Maske

Olmazsa olmaz ve eczanelerde bulunabilen bu maske, tüm saç tiplerine uygun olsa da özellikle saç uzamasını destekler. İster bir anlık iç güdüyle kestiğiniz kâkülleri uzatmak isteyin isterseniz doğal dalgalarınızı şekillendirmek isteyin, SheaMoisture hintyağının tüm faydalarını sunacak! www.pembepanter.com/kis-aylarinda-sacinizi-canli-tutacak-8-sac-maskesi

KRISTEN ESS

Saç Teli Güçlendirici Onarıcı Nem Maskesi

Adından da anlaşılacağı üzere bu maske, derinlemesine nemlendirme sağlayarak saç köklerini ve gövdesini güçlendirirken vitamin açısından zengin içerikle onarım da sağlar. Bu ürün serisinin kendine has kokusu denemek için yeterli. Çekici kokusunun yanı sıra saçınız birçok fayda görecek!

TRADER JOE’S

Shea Yağı & Hindistan Cevizi Yağı Saç Maskesi

Shea yağı, Hindistan cevizi yağı ve argan yağı TJ’in uygun fiyatlı ve oldukça zengin saç maskesini oluşturan ana bileşenler. Bu maske daha kuru saç tipleri için mükemmel. Saçımızı her yıkadığımızda, uçlara az miktarda uygulamayı seviyoruz.

VERB

Nemlendirici Maske

Gliserin tabanlı maske, saçın doğal nemi emmesine ve saçtaki stresi azaltmak için mükemmel bir nemlendirici olan Babaso yağıyla hapsetmesine yardımcı olur.  Bu maskeyi genellikle arındırıcı şampuan kullandıktan sonra uygulayarak bu süreçte kaybedilen nemi geri kazandırmak istiyoruz!

MOROCCANOIL

Onarıcı Saç Maskesi

Saçın dokusunu iyileştirmek ve parlak görünmesini sağlamak için MoroccanOil’in argan yağı karşımı yıllardır cansız saçları kurtarıyor. Onarıcı maske aynı zamanda doğal saçlar başta olmak üzere tüm saç tiplerine faydalı amino asitleri içeriyor. www.pembepanter.com

IT’S A 10

Mucizevi Saç Maskesi

Bu maskede derinlemesine besleyen ve koruyan bileşenlerden parlaklık kazandıran bileşenlere kadar her şeyden biraz var. Uygulayıp bekleme özelliğini seviyoruz ve her birkaç haftada bir bu maskeyi gece uygulayarak sabah tamamen dönüşmüş saçlara uyanıyoruz.

Sizin favori maskeniz hangisi? Yorumlarda bizimle paylaşın.

YORUM YAPIN

avatar


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR