Buz Pateni Haricinde Yaratıcı Kış Randevusu Fikirleri

Bizi yanlış anlamayın. Buz pateni oldukça eğlenceli. Ama bazen kış randevularında sadece bunu yapıyor gibi hissediyoruz. Ama…dışarısı soğuk! Buzun üstünde milyonlarca insan var! Ve çocuklar…çok fazla çocuk var!

Bunun yerine kışın en kötü günlerinde bile farklı romantik fikirlere yer verebilirsiniz. Randevuya çıktığınız kişinin sizi düşerken görmesi riskini almadan mevsimin sunduğu benzersiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

 1. Yemek pişirme dersi alın.
  Dışarıda hava berbat olduğunda rahat bir mutfak oldukça iyi bir tercih. Eğlenme ve yemek yeme mevsimi. Bu nedenle dışarıdaki soğuk havadan kaçarken sıcak mutfakta yemek becerilerinizi geliştirmek için yemek pişirme dersi almak eğlenceli olacaktır. Et fondü veya çikolatalı trüf yaparken veya kendi biranızı yaparken havada aşk kokusu da olacak. Bir sonraki randevunuzda ise derste öğrendiğiniz yemeği evde birlikte yapabilirsiniz.
 2. Çelenk yapın
  Taze kesilmiş çam ağacı kokusundan daha iyi bir şey olamaz. Tatil ruhuna bürünün ve birlikte çelenk yapın. Yerel Noel ağacı mağazalarından çam satın alabilir ve hobi dükkanlarından ucuz çelenk çerçeveleri bulabilirsiniz. Çelenge kendi havanızı katın – geleneksel veya eğlenceli? Birlikte karar verin. Daha sonra ön kapınıza asın. Her gördüğünüzde romantik gece aklınıza gelecek.
 3. Gönüllü olun
  Paylaşma mevsimi geldi. Bu nedenle birlikte gönüllülük projesinde çalışmak birbirinizle ve toplulukla olan bağlarınızı sıkılaştıracak. Eğer yeni bir ilişkideyseniz karşınızdaki kişinin nasıl biri olduğunu da görebilirsiniz. Kulağa alaycı gelse de topluluğa faydası olan ve bunu gülümseyerek yapan biriyle birlikte olmak sizce de önemli değil mi?
 4. Palto almaya gidin
  Eğlenceli moda gösterileri filmlerde olduğu kadar gerçek dünyada da eğlenceli olur. Randevu için alışverişe gidin ve sarılma hissi uyandıran yumuşak ve sıcak kıyafetler alın. Şimdi “o komik görünen kış şapkalarından birini” denemenin tam zamanı!
 5. Komik-kötü tatil filmi maratonu yapın
 6. Hallmark, Lifetime ve Netflix tarafından sunulan klasik tatil filmleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kulağa en saçma geleni seçin (seçim yapabileceğiniz yüzlerce film var) ve koltukta birbirinize sarınarak eğlenceli zaman geçirin. Ayrıca kendi içki oyununuza da yapabilirsiniz – “kış ayından Güney California’da çekilen her sahne için içki içmeye ne dersiniz?”

YORUM YAPIN

avatar


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR